Zakład dzisiaj

units 40000 per year

Od 2010 Zakład Pilotażowy Paton Urządzeń Spawalniczych zasadniczo zwiększył moce produkcyjne. Na dzień dzisiejszy zakład produkuje 3000 maszyn miesięcznie, w skali roku wynosi 36000 i przewyższa znacznie wielkość produkcyjną z 2005 roku która wynosiła 50 urządzeń Inwertorowych miesięcznie. Staliśmy się szanowaną firmą w branży. Zakład Pilotażowy jest certyfikowany zgodnie z Ukraińskimi i Europejskimi Standardami (CE). Posiadamy aktywne oddziały serwisowe oraz wsparcie techniczne w ponad 16 krajach na całym świecie.

more than 16 countries

Zakład Pilotażowy Paton Urządzeń Spawalniczych dostarcza sprzęt spawalniczy do Rosji, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Mołdawii, Azerbejdżanu, Polski, Republiki Czech, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Birmy, Gwinei Równikowej oraz do innych krajów. Umowy na wyłączną sprzedaż zostały zawarte z największymi firmami dystrybucyjnymi w Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Gruzji, Serbii i Mołdawii. Regularne dostawy wykonywane są do krajów Bliskiego Wschodu i Europy Wschodniej. Naszymi głównymi klientami są takie giganty przemysłowe jak ArcelorMittal, DTEK, Zaporizhstal, Kyivvodocanal, Kyivnergo, Nibulon, Odessagaz, Ukroboronprom, Ukrzaliznycia i UMG.

about 10 retail chains

Zakład Pilotażowy Paton Urządzeń Spawalniczych z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi producentami ponieważ wart jest swojej ceny. Przewyższając chińskich producentów sprzętu spawalniczego. Umowa z siecią hipermarketów EpicentrK dotycząca urządzeń pod marką EVO jest żywym przykładem. Od kwietnia 2015 roku Zakład Pilotażowy produkuje 500 urządzeń EVO miesięcznie, podczas gdy w 2014 roku EpicentrK importował podobne urządzenia z Chin. Ponadto zostało złożone dodatkowe zamówienie do produkcji 100 półautomatów spawalniczych i około 100 inwerterów pod marką „Compass”. W 2016 roku ponad 1000 maszyn typu „mini” dla „Vist Group”.

more than 300 people in team

Zakład Pilotażowy Paton Urządzeń Spawalniczych rozwija się w bardzo szybkim tępię. W ciągu ostatnich pięciu lat obroty zakładu wzrosły prawie 10 razy, liczba pracowników wynosi ponad 300 osób. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej kraju, zmieniającego się rynku, wzbogaciliśmy się we własny sklep firmowy. Zespół Zakładu Pilotażowego Paton spogląda naprzód w najbliższe lata w coraz to zmieniającym się przemyśle i robi wszystko, aby osiągnąć cel i stać się światowym liderem w produkcji urządzeń spawalniczych.