Czas dostawy

W JAKICH GODZINACH DOSTARCZACIE PRZESYŁKI?

  • Kurierzy  dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.
  • Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

CZY KURIER ZADZWONI PRZEZ DORĘCZENIEM PRZESYŁKI?

 Podane ceny są cenami netto. Powyższy cennik wysyłek dotyczy wysyłki na terenie Polski. Wysyłamy także towar do całej Unii Europejskiej oraz do krajów spoza UE - koszt dostawy ustalany jest wtedy indywidualnie do każdego zamówienia.

  • W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie możemy tego zagwarantować – kurier nie ma takiego obowiązku.
  • W przypadku wyboru jako metody dostawy opcji "Odbiór w siedzibie" zostaną Państwo poinformowani SMSem w momencie, gdy przesyłka będzie dla Państwa przygotowana.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się naszym Biurem Obsługi Klienta.