Jak spawać elektrodą MMA? Jak zacząć i jakich błędów nie popełniać?

maj 19, 2019 Artykuły      0 Comments  views (4561)
Spawanie elektrodą otuloną jest najbardziej uniwersalną, najczęściej stosowaną i jedną z najstarszych metod spawania. Proces ten polega na stopieniu ciepłem łuku elektrycznego topliwej elektrody otulonej i materiału spawanego, przesuwając ręcznie elektrodę, pod odpowiednim kątem wzdłuż spawanego materiału.

Historia rozwoju spawania elektrodą pod wodą

kwi 7, 2019 Artykuły      0 Comments  views (1510)
Metoda spawania elektrodą otuloną, polega na wytworzeniu łuku elektrycznego pomiędzy spawanym materiałem a metalową elektrodą. Elektroda topi się pod wpływem łuku spawalniczego który dostarcza stopiony ciekły metal do strefy spawania, jest to metoda opatentowana przez N. G. Slavyanova.

Pierwsze spawanie w kosmosie oraz historia jego rozwoju

mar 7, 2019 Artykuły      0 Comments  views (930)
Po raz pierwszy próbę spawania w przestrzeni kosmicznej podjął Sergij Korolew w 1964 roku. Ponieważ tematyka spawania w kosmosie była niezwykle aktualna, jej rozwiązanie zostało powierzone Akademii Borysa Patona.

Jak dobrać agregat prądotwórczy do spawarki inwertorowej

lut 17, 2019 Artykuły      0 Comments  views (1518)
Potrzeba spawania bez dostępu do miejskiej sieci energetycznej jest dość częstym zjawiskiem w pracy wielu spawaczy. W takich przypadkach należy z reguły korzystać z mobilnych agregatów benzynowych lub dieslowych. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze agregatu spawalniczego, omówimy w poniższym artykule.

Spawarki inwertorowe Paton - rozpoczęcie produkcji

lut 7, 2019 Artykuły      0 Comments  views (1279)
Eksperci Zakładu Wyposażenia Spawalniczego Instytutu Elektrycznego Spawania im. E. O. Patona, z powodzeniem zakończyli prace projektowe i rozpoczęli produkcję pierwszych partii spawarek inwertorowych o mocy 400, 500 i 630 amperów.
Showing 1 to 5 of 18 (1 Pages)

Ostatnio oglądane

Na razie nie oglądałeś żadnego produktu