Pierwsze spawanie w kosmosie oraz historia jego rozwoju

mar 7, 2019 Artykuły      0 Comments  views (459)
Po raz pierwszy próbę spawania w przestrzeni kosmicznej podjął Sergij Korolew w 1964 roku. Ponieważ tematyka spawania w kosmosie była niezwykle aktualna, jej rozwiązanie zostało powierzone Akademii Borysa Patona.

Jak dobrać agregat prądotwórczy do spawarki inwertorowej

lut 17, 2019 Artykuły      0 Comments  views (966)
Potrzeba spawania bez dostępu do miejskiej sieci energetycznej jest dość częstym zjawiskiem w pracy wielu spawaczy. W takich przypadkach należy z reguły korzystać z mobilnych agregatów benzynowych lub dieslowych. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze agregatu spawalniczego, omówimy w poniższym artykule.

Spawarki inwertorowe Paton - rozpoczęcie produkcji

lut 7, 2019 Artykuły      0 Comments  views (961)
Eksperci Zakładu Wyposażenia Spawalniczego Instytutu Elektrycznego Spawania im. E. O. Patona, z powodzeniem zakończyli prace projektowe i rozpoczęli produkcję pierwszych partii spawarek inwertorowych o mocy 400, 500 i 630 amperów.

Szkodliwość spawania Tigiem - Zagrożenia i zabezpieczenie

sty 12, 2019 Artykuły      0 Comments  views (3831)
Spawanie metoda TIG jest obecnie najbardziej pożądaną metodą spawania, która wymaga dużych umiejętności i cierpliwości. Podczas pracy bardzo ważną kwestią jest odpowiednie zadbanie o bezpieczeństwo, ponieważ spawacze są narażeni na kilka szkodliwych dla ich zdrowia i bezpieczeństwa czynników

Dzisiaj Borys Paton obchodzi swoje 100-tne urodziny!

lis 27, 2018 Artykuły      0 Comments  views (153)
Dzisiaj Borys Paton obchodzi swoje 100-tne urodziny! Trudno jest znaleźć osobę, której wkład w rozwój nauki spawania byłby równie znaczący i wielostronny!
Showing 1 to 5 of 16 (1 Pages)

Ostatnio oglądane

Na razie nie oglądałeś żadnego produktu