Wyprzedaż spawarek Paton - Promocja na spawarki MMA, TIG oraz MIG MAG

gru 11, 2019 Artykuły      1 Comments  views (7750)
Trafiłeś idealnie! Obniżamy ceny naszych spawarek, Nie zwlekaj i kup nową spawarkę Paton! Oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynowych

Spawanie aluminium metodą TIG oraz MIG - Poradnik

sie 4, 2019 Artykuły      0 Comments  views (2855)
Aluminium jest drugim pod względem częstotliwości zastosowania, metalem na świecie. Jego gęstość jest trzy razy mniejsza niż gęstość żelaza. Do najważniejszych jego zalet należą: mały ciężar oraz odporność na rdzę.

Jak spawać elektrodą MMA? Jak zacząć i jakich błędów nie popełniać?

maj 19, 2019 Artykuły      0 Comments  views (11421)
Spawanie elektrodą otuloną jest najbardziej uniwersalną, najczęściej stosowaną i jedną z najstarszych metod spawania. Proces ten polega na stopieniu ciepłem łuku elektrycznego topliwej elektrody otulonej i materiału spawanego, przesuwając ręcznie elektrodę, pod odpowiednim kątem wzdłuż spawanego materiału.

Historia rozwoju spawania elektrodą pod wodą

kwi 7, 2019 Artykuły      0 Comments  views (2264)
Metoda spawania elektrodą otuloną, polega na wytworzeniu łuku elektrycznego pomiędzy spawanym materiałem a metalową elektrodą. Elektroda topi się pod wpływem łuku spawalniczego który dostarcza stopiony ciekły metal do strefy spawania, jest to metoda opatentowana przez N. G. Slavyanova.

Pierwsze spawanie w kosmosie oraz historia jego rozwoju

mar 7, 2019 Artykuły      0 Comments  views (1364)
Po raz pierwszy próbę spawania w przestrzeni kosmicznej podjął Sergij Korolew w 1964 roku. Ponieważ tematyka spawania w kosmosie była niezwykle aktualna, jej rozwiązanie zostało powierzone Akademii Borysa Patona.
Showing 1 to 5 of 20 (1 Pages)

Ostatnio oglądane

Na razie nie oglądałeś żadnego produktu